W celu usatysfakcjonowania Państwa naszymi usługami powiększyliśmy nasz park maszynowy o kolejna wypalarkę plazmową. Teraz możemy wykonywać dla Państwa nie tylko większe detale ale także o znacznie większej grubości i precyzji cięcia.

Witamy na Naszej nowej stronie internetowej. W celu usprawnienia współpracy stworzyliśmy nową stronę internetową, która pozwoli Państwu na łatwiejsze zapoznanie się z naszą ofertą.

Nasza firma posiada mobilny serwis oferujący szybkie i sprawne naprawy w terenie. W trosce o jakość tych usług inwestujemy w bazę techniczną, rozwój i szkolenia pracowników. W ostatnim czasie nasz dzieł serwisu wzbogacił się o nowy duży samochód serwisowy.

Nowy samochód serwisowy

 

PREMET NAPRAWIMY TWÓJ SPRZĘT

Najnowszy nasz produkt - zabudowa specjalistyczna samochodu ciężarowego do transportu maszyn budowlanych. Zabudowa zaprojektowana całkowicie w naszej firmie zgodnie ze specyfikacją kontrahenta.

Zajmujemy się także wykonywaniem specjalistycznych zabudów do samochodów ciężarowych. Produkcja takiej zabudowy przechodzi wiele etapów od momentu projektowania aż do produktu finalnego. Wszystkie te etapy realizowane są w siedzibie naszej firmy.

Nasz najnowszy produkt - Chwytak sortujący 600 mm wykonany dla firmy MIG-BUD.

Nasz produkt - zabudowa specjalistyczna samochodu ciężarowego do transportu maszyn budowlanych. Zabudowa zaprojektowana całkowicie w naszej firmie zgodnie ze specyfikacją kontrahenta.

Posiadamy wycinarkę serii SpeedCut 20/40 MOST przystosowaną do cięcia blach o grubości 0,5-30 mm w technologii plazmowej oraz 6-100 mm w technologii tlenowej.

Jesteśmy dla Was od 30 lat. Dziękujemy za zaufanie. Polecamy nasze produkty i usługi. Nieustannie się rozwijamy, poszerzamy zakres naszych usług oraz gamę produktów.